Członkowie wspierający czyli jedno z najważniejszych ogniw naszego Samorządu, którzy działają z nami przy wszystkich projektach! Mają również możliwość uczestniczenia w pracach różnych komisji. Nie musisz zatem kandydować do Prezydium Samorządu aby się zaangażować!

Jako członek wspierający poznasz nowych ludzi, którzy mogą okazać się mentorami. Zostań współtwórcą naszych Juwenaliów. Zdobywaj nową wiedzę, umiejętności i niezapomniane wspomnienia.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Świetnie! Wypełnij poniższy formularz i oczekuj na wiadomość.

Jeżeli chcesz się z nami spotkać, porozmawiać i złożyć formularz bezpośrednio, to nic prostszego! Pod tym linkiem znajdziesz formularz do wydrukowania z którym możesz pojawić się w naszym Biurze Samorządu. Godziny pracy Biura dostępne są tutaj.

trzech członków wspierających samorząd studencki PWSTE w Jarosławiu
Zaznacz dziedziny które Cię interesują lub pozycję inne
Z jakiego zakresu zainteresowałoby Cię szkolenie/warsztaty?