Dni Otwarte PANS

Galeria zdjęć z 2024 roku

W środę, 27 marca, otworzyliśmy nasze drzwi dla maturzystów oraz wszystkich tych, którzy planują podjąć studia w nadchodzącym roku akademickim. Wydarzenie było okazją do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uczelni, a także do zwiedzenia kampusu, laboratoriów i pracowni.
Dzień Otwarty rozpoczęło oficjalne powitanie maturzystów i nauczycieli przez prorektor ds. dydaktycznych dr Dorotę Dejniak. Następnie odbyło się wręczenie nagród dla najlepszych studentów. Progi naszej uczelni odwiedził Burmistrz Miasta Jarosławia Waldemar Paluch, który razem z prorektor ds. studenckich prof. ucz. dr. hab. inż. Ryszardem Pukałą wręczyli wyróżnienia w ramach dotacji celowej z Urzędu Miasta Jarosławia pn. „Promowanie studentów osiągających najlepsze wyniki w działalności dydaktycznej”.
Lista nagrodzonych studentów:
  • Iwona Nasiewicz
  • Izabela Antonik
  • Magdalena Cyrek
  • Krystian Olszański
  • Patryk Kapusta
  • Sebastian Grunt
  • Agnieszka Gardziel
  • Renata Ingielewicz
  • Dorota Wysocka
  • Diana Mazinowić
  • Magdalena Skoczylas
  • Klaudia Kipczak
  • Kamil Biskup
  • Magdalena Piechota
  • Klaudia Stańko
Po oficjalnym wstępie maturzyści rozpoczęli zwiedzanie kampusu. Każdy z Wydziałów przygotował różne aktywności, które prezentowały kierunki dostępne w ofercie PANS w Jarosławiu. Studenci i wykładowcy aktywnie udzielali odpowiedzi na pytania przyszłych studentów, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.
W programie Dnia Otwartego były m.in.: gry i zabawy integracyjne zorganizowane przez Wydział Humanistyczny, strzelanie na interaktywnej strzelnicy, prezentacja sprzętu geodezyjnego, pokaz symulacji opatrywania ran i wykonywania podstawowych czynności ratunkowych w wykonaniu studentów z Wydziału Ochrony Zdrowia oraz wiele innych aktywności, które wciągały zwiedzających w świat dostępnych na uczelni kierunków.
Aby dodatkowo zachęcić młodych ludzi do aktywnego zwiedzania kampusu, odbył się konkurs, w którym uczestnicy mieli za zadanie odwiedzenie pięciu lokalizacji związanych z różnymi wydziałami PANS w Jarosławiu i wykonanie zadania nawiązującego do oferowanych kierunków studiów. W puli nagród znajdowały się takie nagrody jak: aparaty Instax, głośniki Bluetooth, bilety do kina i karty podarunkowe.
Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję do zobaczenia w murach PANS w Jarosławiu, ale tym razem jako oficjalni studenci!