Galeria zdjęć ze spotkania w PANS w Jarosławiu

Forum Uczelni Podkarpackich zainicjonowane przez Uczelniany Samorząd Studencki PANS ma na celu przyczynić się do promocji uczelni występujących na terenie
województwa podkarpackiego wśród młodzieży szkolnej. Najważniejszym celem studenckich samorządów wchodzących w Forum Uczelni Podkarpackich jest zachęcenie maturzystów do odłożenia wyjazdów, a pozostania w swoim województwie i rozpoczęcia studiów na jednej z tamtejszych szkół wyższych. W skład Forum Uczelni Podkarpackich obecne wchodzą cztery Uczelnie: Państwowa Akademia Nauk Stosowanych im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku, Karpacka Państwowa Uczelnia w Krośnie oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu.